Godziny otwarcia: Pn-Pt: 6.00 - 20.00 Sb: 7.00 - 16.00 Nd: nieczynne

Porady

wyspa-w-pelnym-swietle

Wyspa w pełnym świetle

Oderwanie stanowiska przygotowywania posiłków od ściany i usytuowanie go w centrum sprawi, że kuchnia zyska na atrakcyjności. Efekt wzmocni dobrze zaplanowane światło.

Zobacz więcej
opal-alternatywny-drewno

Opał alternatywny – drewno

Jeszcze w ubiegłym roku słyszeliśmy o stopniowo wprowadzanym w Polsce zakazie palenia drewnem w kotłach, kozach i kominkach starego typu. Jednak w wyniku kryzysu energetycznego wiele osób na nowo uruchamia zapomniane lub zakazane urządzenia.

Zobacz więcej
wanna-pelna-relaksu

Wanna pełna relaksu

Nic tak nie działa odprężająco, jak kąpiel po dniu pełnym napięć. Woda działa na nas kojąco, a często wręcz terapeutycznie. Efekt będzie bardziej spektakularny, jeśli w naszej łazience znajdzie się

Zobacz więcej
miedzy-nami-sasiadami

Między nami – sąsiadami

Dobre stosunki międzysąsiedzkie są bezcenne. Budowanie przyjaznych relacji będzie z pewnością łatwiejsze, jeśli od początku zadbamy, by jak najmniej było kwestii spornych. Często ich przyczyny zaczynają się już na etapie wznoszenia ogrodzenia.

Zobacz więcej
metamorfoza-tarasu-zabezpieczenie-drewna-grunt-r-i-drewnochron

Metamorfoza tarasu – zabezpieczenie drewna, Grunt R i Drewnochron

Ostatnie chwile tarasu w takim wydaniu. Kafle pamiętają minioną epokę. Brak zadaszenia nie pozwala cieszyć się ze wspólnych chwil, gdy pogoda na zewnątrz nie dopisuje. Ozdób… brak. Krótko mówiąc: teściowa Adriana nie ma powodów do zadowolenia. Czas to zmienić! Z pomocą naszych partnerów w dwa dni zrobimy małą rewolucję. Zbudujemy pergolę, zabezpieczymy drewno, by służyło przez lata, położymy podłogę, zrobimy zadaszenie, a na koniec dorzucimy ogrodowe dekoracje.

Zobacz więcej
podstawowe-parametry-welny-mineralnej

Podstawowe parametry wełny mineralnej

Mineralna wełna skalna to unikatowy materiał o wysokich właściwościach izolacji termicznej i akustycznej, wysoko niepalny i bardzo trwały. Charakteryzuje się szeregiem wartości, decydujących o możliwościach jej zastosowania. Wśród definiujących ją parametrów wymienia się współczynnik przewodzenia ciepła, niepalność, klasę grubości, ściskanie, nasiąkliwość, paroprzepuszczalność czy dźwiękochłonność.

Zobacz więcej
akcesoria-ogrodowe-cellfast

Akcesoria ogrodowe Cellfast

W dzisiejszym odcinku na warsztat weźmiemy akcesoria ogrodowe marki Cellfast. Sprawdzimy czy do montażu palisady ogrodowej trzeba wzywać fachowca, czy Adrian wreszcie opanował sztukę rąbania drewna a także poszukamy skutecznego sposobu na pozbycie się chwastów. Przedstawimy Wam również nowego współprowadzącego kanał PSB Mrówka. Zaczynamy!

Zobacz więcej
gabki-i-mopy-do-mycia-ravi

Gąbki i mopy do mycia Ravi

Nowa linia gąbek do mycia naczyń marki Ravi. Poznajcie modele: Fuego, Teide, Fuji oraz Etna. Kolorowe, wykonane z fibry oraz pianki poliuretanowej i co najważniejsze – skuteczne w walce z zabrudzeniami. Skoro tak ładnie poradziliśmy sobie ze stertą brudnych naczyń, to i może warto zająć się podłogą, która prosi się o umycie. Przy okazji sprawdzimy nową linię Puro marki Ravi. Do wyboru macie pięć wkładów: Premium, Professional, Master, Doble oraz Standard. Każdy wykonany jest z mikrofibry i nadaje się do codziennego użytku.

Zobacz więcej

Gwarancja jakości
naszych produktów

Zakupy w systemie
ratalnym

Oferujemy zakupy
telefoniczne

Transport
na terenie całej Polski

Mrówka Oleśnica
ul. Kleeberga 1, 56 - 400 Oleśnica
Telefon: 71 399 39 65
E-mail: